Çözümlerimiz


Video Yönetimi Yazılımı, Kapalı devre TV Sistemlerinin tamamını yönetmekte kullanabilen çok yönlü bir yazılımdır. Ağda herhangi bir yerden, uzaktan, düşük bant genişlikli WAN bağlantısı ile dahi ulaşılabilen bir çözüm olmasının yanında aynı zamanda, Yangın alarm ve kartlı geçiş sistemlerinin yanı sıra ATM ve POS terminalleri de dahil diğer tüm güvenlik altyapılarıyla arabirim işlevi görecek bir çözümdür.

HD geniş ekran da dahil olmak üzere 2048 x 1536 piksele (3MP) kadar bütün çözünürlüklerde canlı görüntüleme ve kaydı destekler. Ölçeklendirilebilir, kullanıcı dostu GUI ile birden fazla uzak istasyondan alınan görüntüler tek bilgisayardan (uzaktan izleme ve yönetim istasyonu) görüntülenebilir; böylece güvenlik yöneticileri, WAN bağlantılı uzak istasyonlar üzerinden dahi çeşitli konumları eşzamanlı olarak izleyebilir. Sistem, alarmlara yanıt verecek, daha yüksek kalitede kayıt yapacak ve görüntü veya mesajları doğrudan güvenlik personeline gönderecek şekilde programlanabilmektedir.

Grafik zaman kontrolü kullanan arama ve gezinme işlevleri sayesinde kayıttan izleme oldukça kolaydır. Farklı istasyonlardan farklı kayıtları aynı anda ve tek bir arabirimde senkronize edilmiş biçimde izlenebilmektedir. Kayıtlar güvenli bir şekilde arşivlenebilir ve video klip olarak alınabilir, ayrıca, harici disk dizileri ve NAS (Ağa Bağlı Depolama Alanı) gibi çeşitli depolama aygıtları üzerine yedeklenebilmektedir.